Školné

Vážení rodiče,

Zřizovatel mateřské školy stanovuje nově výši měsíční úplaty za předškolní vzdělávání od 1.9.2024 a to 800,-/měsíc.

Dle nové legislativy stanovuje za předškolní vzdělávání zřizovatel. Od 1.9.2024 je částka za školné v naší mateřské škole stanovena na 800,-/měsíc.

S účinností od 1.9.2024 dochází také k rozšíření možného osvobození o rodiny pobírající přídavek na dítě. O osvobození bude možné žádat od začátku školního roku 2024/2025, tzn. od 1.9.2024, pokud zákonný zástupce prokáže ředitelce MŠ, že pobírá přídavek na dítě. Tuto skutečnost prokáže zákonný zástupce „Oznámením o přiznání dávky státní sociální podpory – přídavek na dítě“. Žadatel obdrží oznámení o přiznání dávky a následně pak každé tři měsíce dokládá úřadu práce výši příjmu. Pokud příjmy odpovídají nároku na dávku, dávka pokračuje, úřad žádné další potvrzení nevydává.  Tohoto důvodu je zákonný zástupce povinen škole bezodkladně oznámit, pokud přestane přídavek pobírat.